OPINIE

Kasia i Artur

ślub: kościół Niepokalanego Serca NMP – Antolka (woj. małopolskie)
wesele: Pałac Koronny w Wodzisławiu (woj. świętokrzyskie)
plener ślubny: Tatry

kasia-artur4540km Gdańsk – Miechów, 705km Gdańsk – Zakopane… Na początku mówimy nie no wariactwo komu by się chciało jechać z Gdańska na Plener z Nami w Tatry… Dzięki namową Przyjaciół uwierzyliśmy że Ci Państwo Ania i Mateusz przyjadą i zrobią Nam Bajeczny Plener Górski w przystępnej cenie… i tak się stało;) Jak obiecaliśmy tak wystawiamy opinie dla Państwa. Przemili ludzie, Sympatyczni, Znajomość Górska Perfekcyjna czuliśmy się jak przy ratownikach TOPR;) Kontakt od początku Perfekcyjny mailowo i telefonicznie uzgadnialiśmy wszystko. Polecamy z czystym Sumieniem NaszaFotografia.pl!!! Dziękujemy za spełnienie Marzeń i Bajeczne zdjęcia na waszej stronie:) POLECAMY!!! Kasia & Artur Miechów Ps. Do jubileuszowej następnej Naszej sesyjki;)

Sandra i Dawid

ślub: kościół św. Katarzyny w Działdowie (woj. warmińsko-mazurskie)
wesele: Pałac Ślubów Domino w Działdowie
plener narzeczeński: Gdynia Orłowo
plener ślubny1: park w Lidzbarku
plener ślubny2: Stocznia Gdańska

sandra-dawid3Aby wystawić adekwatną ocenę pracy Ani i Mateusza Mikołajczyk, należy zacząć od ich krótkiego przedstawienia. Jest to młode pełne pasji małżeństwo, dwoje sympatycznych i zawsze uśmiechniętych ludzi, których od momentu poznania można traktować jako przyjaciół. Ich atutami są nie tylko cierpliwość, wyrozumiałość, ugodowość i ich ujmujące wewnętrzne ciepło, ale również pełen profesjonalizm. Od pierwszej chwili przejmują inicjatywę i z taką pewnością, wyobraźnią i kreatywnością podejmują się swoich zadań, iż osoba nawet bardzo zestresowana (w końcu nie każdy jest stworzonym modelem) szybko daje się wciągnąć w wir fotograficznej zabawy. Słowo „zabawa” jest tutaj użyte bardzo świadomie, ponieważ współpraca z nimi jest czystą przyjemnością, okraszoną inteligentnym humorem i ciekawymi opowieściami z życia wziętymi. Kilka godzin sesji plenerowej mija niezauważalnie i bardziej przypomina wyjście ze znajomymi na spacer, niż pracę.Istotną cechą jest również to, że w sytuacjach tego wymagających są cisi i niewidoczni, nie zakłócają swoją obecnością ważnych uroczystości, lecz niepostrzeżenie i z niesamowitym wyczuciem i wrażliwością wykonują swoje zadanie. Ich zdjęcia są przepełnione uczuciami, oglądając je na nowo przeżywa się najważniejsze w życiu wydarzenia. Jest to bezcenna pamiątka na całe życie. NaszaFotografia wykonała dla nas zdjęcia z zakresu: przygotowania do ślubu, ślub, wesele i trzy sesje plenerowe. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni i na pewno jeszcze niejednokrotnie skorzystamy z ich usług. Aniu i Matuszu bardzo Wam dziękujemy za wspomnienia utrwalone na zawsze.

Kamila i Krzysztof

ślub: bazylika św. Jakuba w Olsztynie (woj. warmińsko-mazurskie)

Zdjęcia w wykonaniu Ani i Mateusza są piękne, prawdziwe i niepowtarzalne! Oglądając je , czujemy się jakbyśmy byli znowu na naszym ślubie:) Dziękujemy bardzo za pełen profesjonalizm i zaangażowanie, a przede wszystkim za to, że zrobiliście nam najpiękniejszą pamiątkę na całe życie. Gorąco polecamy wszystkim i jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Agnieszka i Krzeszko

plener narzeczeński: półwysep Helski (woj. pomorskie)

\Aniu i Mateuszu, chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za wykonaną sesję narzeczeńską, która odbyła się w Jastarni. Zdjęcia są przepiękne i znacznie przerosły nasze oczekiwania, a o atmosferze podczas ich tworzenia można byłoby dużo pisać:):):) Stworzyliście cudowny klimat, dzięki czemu nasze zdjęcia wyszły w pełni naturalne i zachowały niepowtarzalny urok tamtych chwil. Nasza sesja została również zauważona i pozytywnie skomplementowana przez znajomych i rodzinę. Naprawdę widać, że fotografia to dla Was wielka przyjemność i pasja. Profesjonalizm, indywidualne podejście oraz zaangażowanie zasługują na polecenie Naszafotografia.pl klientom, którzy oczekują cudownej pamiątki na całe życie i obsługi na najwyższym poziomie. Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i życzymy Wam wszystkiego dobrego:)

Marysia i Rafał

ślub: kościół św. Anny i Joachima w Gdańsku – Letnicy (woj. pomorskie)
wesele: Pod Aniołem w Gdańsku
plener ślubny: plaża Gdańsk-Brzeźno

maria-rafalChcesz zapamiętać najważniejszy dzień swojego życia? Chcesz mieć coś co w autentyczny sposób przywróci wspomnienia? Zdjęcia wykonane przez Anię i Mateusza to wspaniała pamiątka. W pełni i realnie ukazują nasze wrażenia i emocje z tamtych chwil. Kreatywność i pomysłowość a przy tym pełen profesjonalizm. Zdjęcia wykonane przez NASZA FOTOGRAFIA to wspaniała pamiątka, chwytają za serce i aż łezka radości w oku się kręci gdy je oglądamy. Fajni, sympatyczni ludzie i w pełni zawodowcy, pełen profesjonalizm tak więc nawet nie poczujesz ich obecności w trakcie imprezy. Polecamy. Maria i Rafał.